İçeriğe atla

Eşyalar Nasıl Taşınır ?

Taşınabilir tüm eşyalarınız uzman ekiplerimiz tarafından uygun ambalaj ve paketleme yapıldıktan sonra taşıma personelimiz tarafından güven ve hassasiyet eşliğinde taşınmaktadır.

Taşıma aracı olarak kullandığımız kamyon ve kamyonet araçlarımızın içlerinde kırılma devrilme riski olan eşyalarınızın zarar görmeden taşınması için ayrılmış özel korunaklı bölgeler bulunmaktadır.

Tüm eşyalarınızı tesisatçı ustalarımız mobilyacı ustalarımız taşıma personelimiz ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile tüm değerlerinizi taşımaktayız.

Taşıma esnasında yapmış olduğumuz kasko güvencesi ve sigorta güvencesi ile tüm eşyalarınız garanti altına alınmaktadır. Oluşabilecek her türlü hasar ve zarardan tamamen firmamız sorumludur.

Konukoğlu Nakliyat ile Ev Taşımacılığı

Her nerede olursanız olun şehirler arası taşımacılık ilkemiz gereği tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

7/24 İletişim imkanı sunan firmamız sizlere günün her saati hizmet vermektedir. Detaylı bilgi ve destek almak için bizimle iletişime geçiniz.

Ofis büro iş yeri mağaza fabrika dükkan daire gibi tüm eşya alanlarında faaliyet göstermekteyiz.

Kalite standartlarına uygun yapacağımız taşımacılık hizmetlerinde sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz.

 

Şimdi Ara 0538 042 32 42