İçeriğe atla

Kurumsal Nakliyat ve Taşımacılık

Konukoğlu kurumsal evden eve nakliyat ofis taşıma sigortalı sözleşmeli taşıma hizmeti saplayan nakliyat şirketleri arasında en iyi firma garantisi ile taşının.

Kurumsal taşımacılık denilince akla gelen firmamız Ofis taşıma konusunda deneyimli personellerimiz ile çalışmaktadır. Banka AVM gibi geniş alanlarda taşınmanızı uygun fiyata sağlamaktayız. Firmamızla anlaşma sağladığınız takdirde özel indirimler yapılarak her türlü şubenizin taşınmasında sizlere yardımcı olunacaktır.

Kurumsal taşımacılık ne anlama gelir ?

Kurumsal taşıma nedir ? Kurumsaldan kasıtlanan konu kamu ve özel şirketlerin taşınmak için seçtiği nakliye firmalarının şirketlerde ve kamu kurumlarında bulunan eşyaları ve diğer gereçleri bir yerden başka bir yere naklidir. Kurumsal kuruluşlar genel olrak kurumsal nakliyat şirketlerini seçmektedir.

Kurumsal Taşımacılıkta Sunduğumuz Hizmetler Nelerdir ?

Kurumsal taşıma firmaları kendi bünyesinde özel nakliyat hizmetleri verebilir.

Sizlerde bu gibi taşımacılık faaliyetlerini kurumsal nakliye firmalarından almalısınız.

  • Firmamız ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Taşınmadan önce firmanız yada bağlı olduğunuz kamu kuruluşuna gelinerek eksper yapılır buna göre fiyatlandırma ve gerekli ekipman taşınma günü için hazırlanır.
  • Nakliye sigortası tarafımızca yapılır. Taşınma sırasında zarar gören eşyalar sigorta yada firmamız tarafından karşılanır. Tüm bu işlemler sözleşmeli olarak yapılır.
  • Asansörlü vinçli ev taşıma yüksek katlarda bulunan eşyaların taşınması kısa sürede sağlanır.
  • 25 Personel ile 12 araçlık filo nakliye araçları ile hizmet verilmektedir.

Kurumsal Taşımacılık Fiyatları

Kurumsal taşınma evden eve nakliyattan daha zor iş koludur. Daha fazla ekipman daha geniş nakliye kamyonetleri ile taşınma sağlanmalıdır. Taşıma elemanları işinde uzman ve dayanıklı olmalıdır. Önemli evraklar kayıt tutulan bilgisayarlar gibi eşyaların taşınma sırasında zarar görme olasılığı yüksektir. Bu nedenle taşınma maliyetleri yüksek ücretler tutmaktadır.

Fiyatı etkileyen sigorta kullanılan nakliye ekibi ve araç gereçlerdir. Kurumsal taşımacılık fiyatları ekspertiz sonrası belirlenmektedir.

Fiyat teklifi almak için firmamızla iletişime geçebilir eksper talep edebilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara 0538 042 32 42