İçeriğe atla

Atakent Evden Eve Nakliyat

Atakent nakliyat firması evden eve nakliye yük ve eşya taşıma en uygun fiyatlar ucuza ev taşıma hizmeti sunan istanbul nakliye Konukoğlu taşımacılık firması hoş geldiniz.

Atakent nakliyeciler aramanıza sizlere en güvenilir nakliye işini yapma sözü sunan firmamız ambalajlı marangozlu askılı toparlamalı anahtar teslim ev taşıma hizmetini sizlere sunacaktır.

Atakent Evden Eve Nakliyat Kurumsal Ev Taşımacılığı

Atakent mahallesi nezih ümraniye mahallerinden biridir. Bu mahalledeki en iyi nakliyeci Konukoğlu nakliyattır. Evinizi taşıtmak için en güvenli yol bir nakliye firmasından evden eve nakliyat talebinde bulunmamızdır. Nakliye firmaları eşyalarınızı sigortalı olarak taşımaktadır. Zarar gören eşyaları nakliyeci kendi cebinden öder bu nedenle eşyalarıma zarar gelir diye düşünmeyin.

Atakent evden eve nakliyat nakliyeci nakliyat eşya taşımacılığı hizmetleri veren Konukoğlu Nakliyat ev taşıma konusu hakkında bilgi edinme sitemize hoş geldiniz.

Taşınabilir tüm eşyalarınız uygun ambalaj ve paketleme yapıldıktan sonra taşıma personelimiz tarafından güven ve hassasiyet eşliğinde taşımaktayız.

Atakent Evden Eve Nakliye Fiyatları

Yıllardır alanında uzman olmuş ekiplerimiz ile profesyonel bir şekilde taşımacılık hizmetleri veren yetkili Nakliyeci firmasıyız.

Çok uygun fiyatlara hizmet vermekteyiz. 249 TL nakliye kamyonet fiyatı 599 TL evden eve nakliye fiyatı ile hizmet vermekteyiz.

Taşıma aracı olarak kullandığımız kamyon ve kamyonet araçlarımızın içlerinde kırılma devrilme riski olan eşyalarınızın zarar görmeden taşınması için ayrılmış özel korunaklı bölgeler bulunmaktadır.

Sigortalı Atakent Nakliyeci

Taşıma esnasında yapmış olduğumuz kasko güvencesi ve sigorta güvencesi ile tüm eşyalarınız garanti altına alınmaktadır. Oluşabilecek her türlü hasar ve kayıptan tamamen firmamız sorumludur.

Eşyalarınızın zarar görmeden taşınması için en ince ayrıntı bile göz önünde bulundurulmaktadır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara 0538 042 32 42