İçeriğe atla

Esentepe Evden Eve Nakliyat

Esentepe evden eve nakliyat nakliyecilik hizmetleri veren Konukoğlu Nakliyat değerli tüm eşyalarınızı uygun ambalaj ve paketleme yapıldıktan sonra taşıma personelimiz ile taşıyan yetkili Nakliyeci firmasıyız.

Yıllardır alanında uzman olmuş ekiplerimiz ile profesyonel bir şekilde yapacağımız taşıma işlemlerinde sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz.

Taşıma aracı olarak kullandığımız kamyon ve kamyonet araçlarımızın içlerinde kırılma devrilme riski olan eşyalarınızın zarar görmeden taşınması için ayrılmış özel korunaklı bölgeler bulunmaktadır.

Esentepe Kaskolu Nakliyeci

Taşıma esnasında yapmış olduğumuz kasko güvencesi ve sigorta güvencesi ile tüm eşyalarınız garanti altına alınmaktadır. Oluşabilecek her türlü hasar ve kayıptan tamamen firmamız sorumludur.

Eşyalarınızın zarar görmeden taşınması için en ince ayrıntı bile göz önünde bulundurulmaktadır.

Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

Esentepe Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Taşıma işlemlerinde adres bilgileri kullanılacak olan ekipman ve almak istediğiniz hizmete göre fiyat tarifemiz değişmektedir.

499 TL den başlayan fiyatlar ile dilediğiniz hizmeti alabilirsiniz eşya sayısı ve yol mesafesine göre fiyatlarımızda değişiklik olabilmektedir.

En İyi Nakliye Firması

Bünyemizde bulunan tesisatçı ustalarımız taşıma personelimiz mobilyacı ustalarımız ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz.

Her nerede olursanız olun şehirler arası taşımacılık ilkemiz gereği tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

Mağazalardan almış olduğunuz parça ürünlerin taşınıp kurulum montaj yapılarak kullanıma hazır halde sizlere teslim edilmesini gerçekleştirmekteyiz.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara 0538 042 32 42