İçeriğe atla

Habibler Evden Eve Nakliyat

Habipler evden eve nakliyat taşınabilir tüm eşyalarınız uygun ambalaj ve paketleme yapıldıktan sonra taşıma personelimiz tarafından güven ve hassasiyet eşliğinde taşınmaktadır.

Sultangazi bölgesinde yıllardır alanında uzman olmuş ekiplerimiz ile profesyonel bir şekilde taşımacılık işlemlerini gerçekleştiren yetkili Nakliyeci firmasıyız.

Habipler Eşya Kamyonu 

Taşıma aracı olarak kullandığımız kamyon ve kamyonet araçlarımızın içlerinde kırılma devrilme riski taşıyan eşyalarınızın zarar görmeden taşınması için ayrılmış özel korunaklı bölgeler bulunmaktadır.

Eşyalarınızın zarar görmeden taşınması için en ince ayrıntı bile göz önünde bulundurulmaktadır.

Taşıma esnasında yapmış olduğumuz kasko güvencesi ve sigorta güvencesi ile tüm eşyalarınız garanti altına alınmaktadır. Oluşabilecek her türlü hasar ve kayıptan tamamen firmamız sorumludur.

Habipler Ucuz Nakliyeci

499 TL den başlayan fiyatlarımızdan faydalanmak için hemen bizimle iletişime geçiniz.

Taşıma işlemlerinde adres bilgileri kullanılacak olan ekipman ve almak istediğiniz hizmetlere göre fiyat tarifemiz değişmektedir.

Ofis büro iş yeri mağaza fabrika dükkan daire parça eşya taşımacılığı gibi tüm alanlarda faaliyet göstermekteyiz.

Habipler Evden Eve Nakliyat

Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

Her nerede olursanız olun şehirler arası taşımacılık ilkemiz gereği tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

SULTANGAZİ EVDEN EVE NAKLİYAT FİYATLARI

SULTANGAZİ HABİPLER EVDEN EVE TAŞIMACILIK 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara 0538 042 32 42