İçeriğe atla

Kirazlı Evden Eve Nakliyat

Kirazlı evden eve nakliyat nakliyecilik yük taşımacılığı parça eşya taşıma çalışmalarını uzman ekiplerimiz ile profesyonel bir şekilde gerçekleştiren yetkili Nakliyeci firmasıyız.

Taşınabilir tüm eşyalarınız uygun ambalaj ve paketleme yapıldıktan sonra taşıma personelimiz tarafından güven ve hassasiyet eşliğinde taşınmaktadır.

Taşıma aracı olarak kullandığımız kamyon ve kamyonet araçlarımızın içlerinde kırılma devrilme riski olan eşyalarınızın zarar görmeden taşınması için ayrılmış özel korunaklı bölgeler bulunmaktadır.

Kirazlı Sigortalı Nakliyeci

Eşyalarınızın zarar görmeden taşınması için ayrılmış özel korunaklı bölgeler bulunmaktadır.

Taşıma aracı olarak kullandığımız kamyon ve kamyonet araçlarımızın içlerinde kırılma devrilme riski olan eşyalarınızın zarar görmeden taşınması için ayrılmış özel korunaklı bölgeler bulunmaktadır.

Konukoğlu Nakliyat firması olarak kalite standartlarına uygun yapacağımız çalışmalarda sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz.

En İyi nakliyat Firması

Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

Uzman kadromuz sektördeki tecrübeli işini çok iyi bilen ustalardan ve çeşitli taşımacılık sertifika sahibi personellerden kurulmuş olup günün her saati sahada aktif olarak hizmet vermektedir.

Çalışma işlemlerimiz pratik dikkatli ve çözüm odaklı gerçekleşerek evinizi çok kısa süreler içerisinde hedef gösterilen adrese taşıyıp gerekli kurulumları yapıyoruz.

Kirazlı Evden Eve Taşımacılık  Fiyatları

Firma olarak başlattığımız tüm il ve ilçelerde geçerli olan ev taşıma kampanyamız tüm hızıyla devam etmektedir.

499 TL den başlayan fiyatlar ile dilediğiniz hizmeti alabilirsiniz.

Taşıma işlemlerinde adres bilgileri kullanılacak olan ekipman ve almak istediğiniz hizmete göre fiyat tarifemiz değişmektedir.

Her nerede olursanız olun şehirler arası taşımacılık ilkemiz gereği tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara 0538 042 32 42