İçeriğe atla

Yeşilpınar Evden Eve Nakliyat

Yeşilpınar evden eve nakliyat nakliyeci eşya taşımacılığı yük taşımacılığı parça eşya taşımacılığı hizmetleri veren Konukoğlu Nakliyat taşınma konusu hakkında bilgi edinme sitemize hoş geldiniz.

Taşınabilir tüm eşyalarınız uygun ambalaj ve paketleme yapıldıktan sonra taşıma personelimiz tarafından güven ve hassasiyet eşliğinde taşınmaktadır.

Taşıma aracı olarak kullandığımız kamyon ve kamyonet araçlarımızın içlerinde kırılma devrilme riski olan eşyalarınızın zarar görmeden taşınması için ayrılmış özel korunaklı bölgeler bulunmaktadır.

Eşyalarınızın zarar görmeden taşınması için en ince ayrıntı bile göz önünde bulundurulmaktadır.

Yeşilpınar Kaskolu Nakliye

Taşıma esnasında yapmış olduğumuz kasko güvencesi ve sigorta güvencesi ile tüm eşyalarınız garanti altına alınmaktadır. Oluşabilecek her türlü hasar ve kayıptan tamamen firmamız sorumludur.

Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

Taşımanın gerçekleşeceği adreste tüm eşyalar kurulum montaj yapılarak kullanıma hazır halde sizlere teslim edilmektedir..

Yeşilpınar Evden Eve Taşımacılık Fiyatları 2018

Firma olarak siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlarımız ile hizmet vermekteyiz.

499 TL den başlayan fiyatlar ile dilediğiniz hizmeti alabilirsiniz.

Ofis büro iş yeri mağaza fabrika daire dükkan gibi tüm alanlarda faaliyet göstermekteyiz.

Her nerede olursanız olun şehirler arası taşımacılık ilkemiz gereği tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

Yeşilpınar Evden Eve Nakliyat” üzerine bir yorum

  1. Hülya Şahin der ki:

    Selam

    Nasıl nakliye işini çözümlüyorsunuz?

    Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara 0538 042 32 42